Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvi.hu hiba? Miért van 0...

Felvi.hu hiba? Miért van 0 pontom a jelentkezésnél? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

A jelentkezésnél azt írja hogy 0 pont valamint h "Pontszámítás indoka: A jelentkezésen középszintű érettségi vizsgaeredmény nem fogadható el"

Romániában érettségiztem de minden papíromat lefordíttattam ahogyan kell és el is fogadták..

Néhány kép a "jelenségről"

[link]


[link]


[link]


[link]



2017. máj. 1. 22:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%
Vicces hogy egyből mindenki a felvit feltételezi ilyenkor hibásnak.. nem pedig azt keresi hogy ő maga mit rontott el. amire ugye nagyobb az esély
2017. máj. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hibáztatom a felvit, csak furcsa, hogy van már érettségim (külföldi és moi emelt) mégis 0 pontom van (440 helyett). Volt osztálytásaimat felvették ugyanezekkel az érettségikkel ugyanarra a szakra, amire én jelentkezem.

(Első válaszoló voltam.)

2017. máj. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
32%
én itt most az általános esetre céloztam nem rátok... hogy mindenki egy nagy, viszonylag jól bejáratott és kevés hibával operáló rendszert kezd hibásnak tartani, és nem jut eszükbe hogy a saját hibavalószínűségük sokkalta nagyobb
2017. máj. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

#13-as Azért a felvi sincs a helyzet magaslatán. Egy másik topicban már kitárgyaltuk ezt.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2017. máj. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!