Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi lehetne belőlem 3,66 os...

Mi lehetne belőlem 3,66 os átlaggal?

Figyelt kérdés
6.-os vagyok. Félévkor 3,66 volt az átlagom. Év végén is 3 as átlagom lesz kb. Mondanátok szakmákat nekem. Leírnátok mennyit keres az adott szakma? Válaszotokat előre is köszi. :D

2017. máj. 2. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerinted ez így működik?
2017. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hatodikos vagy. A felvételinél a hetedikes év végi és a nyolcadikos félévi átlagod fog számítani. Nyolcadik félévkor kell eldöntened, hogy milyen iskolába felvételizel. Tizenkettedik után lesz lehetőséged felsőoktatásba kerülni vagy szakmát tanulni, de még akkor is nyitott kérdés lesz. Azt javaslom, hogy szedd össze magadat tanulásügyben, írd meg nagyon jól a felvételit, és menj oda, ahova menni akarsz. Majd nyolcadikban gondolkozol, hogy milyen szakgimnáziumba menj, ha oda akarsz menni.
2017. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
kőműves, villanyszerelő, autószerelő, ács, stb
2017. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2017. máj. 2. 15:23
 5/12 A kérdező kommentje:
És utálok tanulni neharagudjatok de nincs ötletem hogy mi legyek
2017. máj. 2. 15:24
 6/12 anonim ***** válasza:
fodrász, műkörmös, dajka
2017. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jah azt elfelejtettem hogy matekbol hülye vagyok nem értem szoval amihez kell matek azt ne irjátok
2017. máj. 2. 15:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akar meg atomfizikus is. Egy hatodikos gyerekbol meg barmi lehet, akarmilyen az atlaga. Csak szeretnek ijesztgetni a tanarok, de amugy semmi sem dol meg el kb altalanos iskolaban. Vannak gimik, ahova rossz jegyekkel is felvesznek. Aztan meg lehet megkomolyodsz es kituno leszel. Nincs veszve semmi.
2017. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Gimibe nm akarok menni
2017. máj. 3. 20:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Közmunkás.
2017. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!