Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meglesz a matekérettségim kettes?

Meglesz a matekérettségim kettes?

Figyelt kérdés
Megnéztem a nem hivatalos megoldókulcsot és hát... Nem sok pontot találtam.Évvégén mindig átrugdostak,mostis azzal a feltétellel engedtek oda,hogy 12 pontot minimum írnom kell. Na én ebbe nem vagyok biztos.Az első részben sok feladathoz nem tudtam hozzá kezdeni és inkább beirtam valami hülyeséget.A második részt jobban csináltam de ottis a legtöbb helyen elszámoltam vagy nem úgy csináltam ahogy kéne.(az első részben) A gráfos feladatnál is két pontot összekötöttem amit nem kelletett volna,ezért már 0 pont jár vagy kapok valamennyit? :/ Szerintetek összeszedtem így 12 pontot? Szóbelin átmennék mert ott lényegében csak magolni kell. Ha netán nem lenne meg a 12 pont akkor milesz? Októberbe mehetek megint? Gondolatok?

2017. máj. 9. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz 12 pontod,akkor mehetsz októberben.
2017. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem leginkább az a gondolatom, hogy nem értem hogy lehet megbukni érettségin. Illetve az, hogy a tanáraid hibája, hogy eddig átengedtek.


"A gráfos feladatnál is két pontot összekötöttem amit nem kelletett volna,ezért már 0 pont jár vagy kapok valamennyit? :/"

Ha ez a második részben volt, akkor pontlevonás jár, de nem nullázzák le.

2017. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A gráfos az első részben volt. 4 pontért.2-3 pontot remélem kapok rá.
2017. máj. 9. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!