Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem lesz gond ha egy évet...

Nem lesz gond ha egy évet kihagyok?

Figyelt kérdés
Most érettségizek, a magyar görbülni fog, a töri is holnap, viszont ma az emelt matek nem úgy sikerült ahogy terveztem, így az első helyen megjelölt BME Gépész célom valószínűleg ugrott a francba. A második helyen megjelölt Óbudai Bánki gépész még meglehet, de arra gondoltam, mi lenne, ha kihagynék egy évet? Nagyon szeretnék bekerülni a BME-re, de mivel 1 évet szántam a matek tanulására, azelőtt nem vettem komolyan a tanulást semmilyen formában, így ez most elúszott. A közép fizikát még lenyomom, az valószínűleg jól fog sikerülni. Ha jövő májusra felkészülnék egy emelt matek felkészítőn (tud valaki ajánlani ilyet esetleg? köszi), az egy értelmes ötlet lenne? Addig persze melóznék is. Amúgy is fiatalabb vagyok az osztálytársaimhoz képest, most töltöttem januárban a 19-et úgy, hogy 5 éves gimiben végzek.
2017. máj. 9. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nem lesz ebből az egy évből. :) Pihensz kicsit, összeszeded magadat. Én is kihagytam annó 1 évet és csak jobbat tett, mint ártott volna.
2017. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gond.


Nekem is jót tett volna anno egy év "pihi". Talán motiváltabb lettem volna mire az egyetemre kerülök.

2017. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, köszi szépen! :))
2017. máj. 9. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, semmi gáz nincs akkor sem, ha kihagysz egy évet. Sokan, akik csinálták, jó véleménnyel vannak róla, és egyébként se mindenki 18 évesen kezdi az egyetemet. Bőven lesznek mások is, akik valami miatt kihagyni kényszerültek vagy ez már a többedik szakjuk lesz.
2017. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül hogy alakult? Felvettek?
2023. aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!