Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lázas beteg vagyok, mindenem...

Lázas beteg vagyok, mindenem fáj. Gond lesz az edzés szempontjából, ha most pár napot kihagyok? Úgy gondoltam, hogy nem fog ez engem megállítani, de így lázasan annyira mégsem tűnik hívogatónak a dolog.

Figyelt kérdés

Az orvos szerint legalább egy hétig semmi megerőltető mozgást nem csinálhatok, mert akkor megsérülök.

Én ma takarítottam, és már attól úgy lihegtem, mintha lefutottam volna a maratont. Azóta fáj a derekam és a karjaim. A cardio tornába még bele sem mertem kezdeni ma...



2015. febr. 21. 17:34
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja, még annyi, hogy nem csinálom igazából régóta. Őszintén szólja, ezen a héten kezdtem, de azóta minden nap 40 percet megcsinálok, és akármilyen hihetetlenül hangzik, már most látok kis eredményt a hasamon. Centiben is mérhető - jegyzeteltem.

Mennyire fog visszaütni a dolog, ha ilyen rövid idő után máris szünetre kényszerülök? :(

2015. febr. 21. 17:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor inkább próbálj meg rendesen edzeni! Én súlyzós edzést végzek 5 éve. Akárhányszor elkezdtem lebetegedni, lementem a terembe és edzettem. Kegyetlenül izzadtam, hosszú pihenőket kellet hagynom mert nem éreztem jól magam. Viszont ezzel és sok folyadékkal kb 1-2 nap alatt kikúrálom magam. Nem egy ilyen eset volt.
2015. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, most már 40 °C-hoz közelít a lázam, és szó szerint borzalmasan érzem magam. Csak azért nem fekszem le aludni, mert akkor irtózatosan köhögök.

Ebből az edzésből most tutira semmi nem lesz. Az emeletről nem tudok lemenni a konyhába, hogy gyógyszert vegyek be. :(

2015. febr. 21. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor marad a napi 5-6 liter folyadék, kacsa, meg vitess oda valakivel egy multivitamin csomagot és toljad a mega dózisokat.
2015. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, az lesz, köszönöm. Jézusom, baromi gyorsan lett ennyire rossz. Kb. egy órája még csak kapart a torkom, de az már két napja... Most meg mindjárt elájulok, vagy nem is tudom.
2015. febr. 21. 18:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár napja nekem is ez volt. Este arra ébredtem hogy ver a víz. Vissza aludtam utána meg fáztam. Hő hullámok. Nekem csak 38 ig ment a lázam és utána jött az edzés ami szerencsére segített is.
2015. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztos azt kéne, de szégyen, nem szégyen... amióta kiírtam a kérdést, annyival rosszabbul lettem, hogy most már pisztollyal fenyegetve se tudnának rávenni, hogy mozduljak meg. :(
2015. febr. 21. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!