Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, hogy miért, , büfészak" a turizmus- vendéglátás?

Figyelt kérdés
Engem nagyon érdekel a turizmus, de ezt nem értem, hogy miért büfészak? És miért nem lehet elhelyezkedni benne? (ha én elhelyezkednék benne nem Mo. hanem külföldön helyezkednék el pl.: Görögo., Spanyolo., Olaszo., Amerika....vagy ilyesmi)

2017. máj. 10. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

A "büfészak" kifejezést primitív emberek használják, teljesen szubjektív szempontok alapján.


Akármivel el lehet helyezkedni, csak kurázsi kell hozzá. Sokaknak fáj ez, de akkor is ez a valóság. Akármit el lehet adni, ha ügyes vagy, és a legjobb végzettséggel is lehetsz munkanélküli, ha béna vagy.

2017. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Ne szakot válassz. Ugyan az a szak az egyik egyetemen komoly készülést igényel, a másik egyetemen büfészak. Járj utána, hogy az adott témában melyik egyetemnek "van neve" és oda menj.
2017. máj. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a turizmus pont hogy nem büfészak.


Tesómnak okj-s idegenforgalmi végzettsége van, és mindig jó melókat fog ki magának. Ennek köszönhetően nagyon jó az angolja is. Szinte már az is az anyanyelve. És ez még csak okj.

2017. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
Két idegen nyelvvel, ráépülő mesterképzéssel, BGE/BCE-n végezve egész jó. BME-n szerintem nem indul.
2017. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én debreceni vagyok
2017. máj. 10. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!