Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Pannon Egyetem turizmus-vend...

A Pannon Egyetem turizmus-vendéglátás szakán mennyire kemény a matek?

Figyelt kérdés
Van olyan,aki azt mondja,hogy gyenge matekkal elvérzik az ember.Viszont más azt mondja,hogy,aki 3-asra leérettségizett,az is lazán teljesíti..Mi az igazság?

2017. máj. 7. 01:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Nagykanizsa érdekel főként
2017. máj. 7. 01:12
 2/3 anonim ***** válasza:
1-2 olyan tárgy van csak aminél húzósabb a matek, a többinél viszont tényleg laza (sokszor csak be kell pötyögni a számológépbe és kész). Ami van matekos tárgyak annál a 3-as matek érettségi kicsit kevés, de mondjuk nem mindegy, hogy a térgeometria nem ment vagy az egyenletrendszerek. Integrálás, deriválás, határérték számítás van amin el szoktak vérezni, de ha egyedül nem is megy különtanárral vagy jó matekos ismerős segítségével lehet teljesíteni ezeket a tárgyakat is. Szóval az igazság a kettő között van ;)
2017. máj. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet jegyezz meg, ne hasonlitsd ossze az erettsegi jegyedet az egyetemi matekkal. Nagyon mas az egesz. Nalunk bukott par 5os matekos matek1bol, en meg atmentem elsore pedig mindig 3as voltam.szoval ne erre alapozz hogy ha 3as megvan akkor konnyu lesz, ezt vagy erteni fogod vagy nem
2017. máj. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!