Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek hány százalék lett kb a...

Kinek hány százalék lett kb a töri emelt?

Figyelt kérdés

2017. máj. 11. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem merem megnézni a megoldókulcsot. :D


Szerintem a tesztes feladatoknál buktam jópár pontot... Elég szivatós volt.


Neked hogy sikerült? Mit gondolsz a tesztes részről?

2017. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mikor megnéztem majdnem elsírtam magam,én kb 16-t buktam.Hú,hát akit kérdeztem,szerintük is egy nagy hülyeség volt.Magyar,szociolgi,közgáz keveredése egy töribe?Alig volt benne töri?mi volt már ez?És ez számukra a könnyítés?

Az esszé szerintem jobb lett,ott ahogy a megoldókulcsit néztem a komplex és a hosszú az kb minden benne van,ami ott meg van említve,de azt az eus gazdasági integárcót,kicsit buktam,de remélem kapok rá valamit.Egy térképből még ki se olvasható semmi.Szóval hagyatkoztam magamra.így kb 70 százalékot számoltam magamnak(34+40,remélem az esszé lesz 40),de nem tudom ez mire elég nekem.Remlnykedem a szóbelin,hogy felhúzom 80-ra,mert jogra szeretnék menni,ahol durva a ponthatár.

2017. máj. 11. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Sikerült?:)
2018. ápr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!