Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyek az olyan főiskolai/egye...

Melyek az olyan főiskolai/egyetemi szakokat amelyek keresettek a mai munkapiacon illetve jól is lehet vele keresni illetve nem nagy a ponthatár a bekerüléshez?

Figyelt kérdés
Mindenképp német nyelvhez stimmeljen mert olyat tanulok ki szerint melyek ezek?
2010. máj. 16. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Kicsit belelóg a bilibe a kezed, nem?

Alacsony ponthatár, könnyű elhelyezkedés és még jól is fizet...hol élsz te?

2010. máj. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor mond hogy nincs te paraszt!ideges vagy mert hétfőn közmunka más meg inkább főiskolai dolgokról kérdez lúzer!
2010. máj. 16. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemre járok, szóval ez nem jött be.
2010. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
bocs nem akartam genyózni de valamiért nem tanálok magamnak megfelelő szakot!
2010. máj. 16. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem akartam genyózni:) De sajna akkor is ez van. Vagy nehéz bejutni, könnyű elhelyezkedni és szarul keres (orvosi)

Vagy nehéz bejutni, és nehéz elhelyezkedni (jog).

Vagy nehéz bejutni, és sokat lehet vele keresni (gazdasági szakok).

Van még esetleg olyan, ahová kevés pont kell, és el lehet vele helyezkedni normális fizetéssel, de semmi köze a némethez (természettudományi szakok, mérnöki szakok).

2010. máj. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ahan értem köszönöm gazdasági szakok érdekelnek jobban de ott is van sok fajta te szerinted ott is melyik érné meg jobban amúgy melyik egyetemre jársz melyik szakára?
2010. máj. 16. 12:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom mi éri meg. De gazdasági szakok közül ami jó, ott magas a ponthatár (Covinus, BGF). Amúgy én egészségügyi területen tanulok (SZTE-n), szóval nem sokat tudok segíteni.
2010. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem hát van még azért időm majd a felvit olvasgatom köszi a válaszokat!
2010. máj. 16. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!