Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek el tudnám végezni...

Szerintetek el tudnám végezni a két sulit egyszerre? (Többi lent ->)

Figyelt kérdés

Üdv.

Komáromban lakom Szlovákiában és végzős vagyok, azaz most egy 4 éves sulit kellet választanom.

Az Ipari Szakközépiskolát választottam Komáromban, most kedden és csütörtökön voltak a felvételik. (Két iskolát kellet megadni és engem felvettek mindkettőbe). Az első volt a gépészet a második pedig elektro (mindkettő az ipariban).

Az apum kérdezte, hogy nem-e mennék mindkettőre (nemtudom, hogy engedik-e, de mostan tegyük fel, hogy igen).

A monitor eregményeim: Matematika-90%, Magyar-65%, Szlovák-55%.

Ebből kiindulva sikerülne a két iskola egyszerre?

Nagyon szépen Köszönöm a válaszokat előre is.



2017. máj. 12. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


A fórumon lévő emberek nagy része Magyarországon él, a magyar rendszert ismeri. Itt nálunk nem létezik olyan, hogy egyszerre két iskolát végezz a közoktatásban, tehát középiskolából csak egybe járhatsz. De amit te írsz, azok nem is iskolák, hanem egy iskolán belül két külön szak/tagozat, jól értem, ugye? Azt ne hívd külön iskolának, mert az iskola egy intézmény, az az Ipari Szakközép, a gépészet meg elektro pedig szakirányok, tagozatok ezen belül.

Hogy engednek-e egy iskolán belül kétféle szakirányra is járni, ezt ott kérdezd meg. Az én tippem az, hogy nem igazán, hiszen ez általában két külön osztályt is jelent, te pedig nem tudsz fizikailag egyszerre két helyen lenni, a tárgyak pedig nyilvánvalóan egyszerre lesznek. Ott kell megkérdezned.

2017. máj. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen jól értelmezed. És köszönöm a válaszodat.
2017. máj. 13. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!