Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Történelem érettségin (szóbeli...

Történelem érettségin (szóbeli) nehéz elérni max pontot?

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem max. pontos volt tavaly.
2017. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, főleg akkor, ha a tanár is csipáz.
2017. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek a tételekhez elég 1 és fél oldal szöveg? valamelyikhez nem tudok többet írni :/
2017. máj. 14. 15:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem utált a tanár, mégis megkaptam a max pontot (mndjuk igaz, hogy egyedül csak én - az egész évfolyamon), de nekem az összes szóblim max pontos lett (az emelt magyar is).

Szerintem nem olyan könnyű, erősebb iskolában - azokban általában szigorúbban pontoznak.

Egy könnyebb suliban a kevésbé jó feleletre is megkaphatod a max pontot, mert ott átlagban is rosszabbak a feleletek.

2017. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Középszinten nem hiszem, ha nem voltál nagyon rossz viszonyban a tanárral, akkor mindent meg fog tenni hogy az írásbelidre és a szóbelidre is a lehető legtöbb pontot adhassa. És ez szerintem független attól hogy egy elit gimnáziumról, vagy egy gyengébb iskoláról beszélünk. Azért persze tanulj rá, de nem kell túlizgulni, ha a 4 év alatt jól tanultál, akkor nem lehet nagy baj.:)
2017. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem független. Amíg a gyöngébb gimiben egy kevésbé jó feleletre is megkapod a max pontot (hiszen a többiek még rosszabat mondanak, más a viszonyítási alap), addig egy erősebb gimiben csak a tökéletesre.

Tapasztalatból mondom!

2017. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!