Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csinaljak? Jovore leszek...

Mit csinaljak? Jovore leszek vegzos es el kene dontenem hogy merre is tovabb . Van egy baratom aki ha kollegiiumba mennek szerintem nem varna meg De ha alberletbe mennek vele akkor azt nem tudnam fizetni

Figyelt kérdés
2017. máj. 15. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod nem vár meg, akkor nem kár érte. Főleg nem annyira, hogy te vállalj miatta terheket.
2017. máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még nem is feltétlen jó ötlet rögtön összeköltözni. Az egyetem alatt rengeteg embert ismertek meg mindketten, és bármennyire is szeretitek egymást most, fiatalok vagytok, bármi megtörténhet még :) Ha egyetemre szeretnél menni, ne akadályozzon ebben a barátod! Egyébként sem kell vele szakítanod, ha kollégiumba mész, ugyanúgy tudtok találkozni, mintha otthon laknál. Ha igazán szeret, támogatni fog a döntésedben. Összeöltözni pedig még bőven ráértek, ha két-három év múlva is közösen tervezitek a jövőt. Ha pedig ő így áll hozzá(d) és alapból kizárja a kolit, én átgondolnám, mit is keresek még mellette.
2017. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!