Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Foszk szakmai gyakorlat és...

Foszk szakmai gyakorlat és órák egyszerre?

Figyelt kérdés

Első éves foszkos hallgató vagyok. És most kezdtem a második félévemet van egy tantárgyam ami necces és nem biztos hogy sikerülni fog ebben a félévben. Nem épülne rá semmi.

A második félévben gyakorlatom lenne csak de ha lesz ez a tárgyam akkor addig nem kezdhetem el a gyakorlatot amíg ezt nem teljesítem vagy mellett csinálhatom vagy át kell jelentkeznem távoktatásra?

Válaszokat köszönöm



2017. máj. 17. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Elkezdheted a gyakorlatot, csak ha pl a tárgy szerda 10tol 11:30-ig van es szeminarium, vagyis ott kell lenned nehezebb olyan szakmai helyet szerezni ami elenged ilyenek miatt. Szóval elméletileg lehet egyszerre tárgyad meg szakmai gyakod, csak sokazor nehét kivitelezni. Más ha csak előadás vagy mondjuk reggel gyorsan le lehet tudni
2017. máj. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!