Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Soproni Egyetem Nezetközi...

Soproni Egyetem Nezetközi szállítmányozási és logosztikai szakügyintéző szakról vélemény? Illetve hol érdemes tanulnia annak, aki sikeres szállítmányozási ügyintéző akar lenni?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy elöbb elvégeznék egy felsőoktatási szakképzést és a kreditekbe beszámítva mennék tovább egyetemre. Kérlek írjatok helyeket, ahol tudnék tanulni.

Illetve egy ilyen foszk után melyik alapképzés a legelőnyösebb ehhez a célhoz? A késöbbiekben hajók illetve repülőgépek szállítmányozásával foglalkoznék.



2017. máj. 22. 09:59
 1/2 A kérdező kommentje:

Ezt pedig nem tejesen tudom, hogyan kellene értelmezni. Az F gondolom nem alapképzés, hanem a feletti. Ha rámegyek, átdob egy másik oldalra, ha ott kiválasztok valamit, visszadob.


[link]

2017. máj. 22. 10:16
 2/2 anonim válasza:

Nem is tudtam hogy van ilyen képzésünk XD.

Az F ha jól tudom az a FOKSZ os képzés.

Ha ezzel akarsz foglalkozni és BAt csinàlni, akkor Nemzetközi gazdàlkodàs, vagy Gazdàlkodàs Menedzsment

2017. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!