Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni egyetem GYTK, TTK...

Debreceni egyetem GYTK, TTK vegyészmérnök TTK biomérnökire jelentkezett innen valaki? Hogy sikerült az érettségi?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Vegyész meg biomérnökiről csak rosszakat hallani :(.
2017. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miért? :O
2017. máj. 24. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Én igen, TTK vegyészmérnökire. Mivel nem idén érettségiztem, ezért már tudom az eredményt :) Az idei nehezebb volt...neked hogy sikerül? És hova jelentkeztél?
2017. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia. Nem olyan jol sikerult nehez volt nagyon ugyerzem. De kedden tudok meg hivatalos eredmenyt :)

Gytkrol tuti lecsusztam szerintem

De a vegyeszmernoki meglesz meg egy jo szobelivel kb 50% korul számítok de kedden megirom a pontosat :)

2017. jún. 4. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Matek nélkül kőkemény lesz a mérnöki, készüljetek :D
2017. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Matek kozep jolett vagy az nem er semmit? :D
2017. jún. 4. 22:05
 7/9 anonim ***** válasza:

A szóbeliken mindig rendesek :) Nekem a biosz 100%, a kémia 98%-os lett, így húzott valamennyit az írásbelin.

Hány pontot számolsz magadnak, kedves kérdező?


Kedves utolsó válaszoló, nyugodj meg, jobban szeretem a matekot, mint a kémiát :D Kisiskolás korom óta minden versenyre elmentem, amire tudtam, és mivel eredményeim is voltam, meghívtam matektáborba is :D 11.-ben előrehozott matek közép érettségi 97%-os lett. Csak azért nem emelteztem, mert biosz-kémia emeltre jártam, és 3-at már nem engedett a suli.

2017. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kb 385 körül számolok :)
2017. jún. 5. 11:00
 9/9 anonim ***** válasza:
385-el a gyógyszerészeti is meglehet, azért meg ne mondj le róla :) most nem hiszem,hogy egekben lesznek a ponthatárok, tavaly Jóval könnyebb volt :D
2017. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!