Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen átlag alatt raknak át...

Milyen átlag alatt raknak át költségtérítésesre?

Figyelt kérdés
Amikor ezeket elmondták, oda sem figyeltem, mert azt gondoltam, engem úgysem fog érinteni....van még olyan, hogy valamilyen átlag alatt átraknak költségtérítésesre? (ELTE) Vagy csak ha nincs meg a 2 félév alatt 27 kredit?
2010. máj. 17. 16:02
 1/2 anonim válasza:

szia!


én SZIE-s vagyok, de gondolom az összes így működik.

az egész karon nézik az átlagokat, tehát mondjuk náluk 3 kar van, gtk, mkk meg gépész. ezesetben a gtk karon nézik az átlagot és mindig 15%-ot cserélnek.


lehet nálad sokkal szarabb átlaga is lett valakinek, így nem kell még félni... az átlagodat meg úgy nézik hogy 30 kredittel kell mindig osztani, ha te 27-et vettél fel, akkor is 30-al kell osztani. Remélem tudtam segíteni, ha van még valami kérdésed, akkor írj.

2010. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szintén másik suliba járok, de mindenhol másképpen van a rendszer. Nálunk speciel 4-es átlag alatt mész fizetősre (legalábbis a TO-n azt mondták, hogy kb. ennyi szokott lenni az az átlag, ami alatt költségtérítésesre tesznek, ez mondjuk félévenként változik) és ha nincs meg a két félév alatt a 30 kredit, akkor kirúgnak. De a legtöbb helyen számít az átlag is, nem csak az a lényeg, hogy meglegyen az összes tárgyad.
2010. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!