Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Teljes bizonytalanságban...

Teljes bizonytalanságban vagyok a továbbtanulással kapcsolatban. Nincs konkrét elképzelésem, és nem tudom hogy mi az amit szívesen csinálnék. Ötletek? Tavaly értességiztem, jelenleg okj-s gazdasági informatikus képzésen vagyok 2 nap és vizsga XD

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen irányba kellene továbbtanulnom.

Programozni nem szeretnék, igazából nem tudom hogy menne-e. Szóval a mérnök infó kilőve és nincs pénzem sem a koleszra+kaja meg ilyenekre. :C


Gondoltam, marketingkommunikációra Televíziós műsorkészítőre, csak pénzügyileg nem tudnám megoldani a kolesz+egyéb kiadásokat, erre adtam be végül, mert ez van a legközelebb és nincs anyagi terhelése számomra. Csak a bérlet. Mindkettő FOSZK. De félek a marketingtől, mert hallottam hogy "arra születni kell".

És nem is tudom hogy élvezném-e.


Gondoltam arra is hogy egy évet kihagyok és keresek valami munkát hátha addigra kialakul bennem valami.


Csak félek, ha 1 évet kihagyok akkor azt bánni fogom.


Közmunkás pedig nem szeretnék lenni. Egy szép és válzotatos munkát szeretnék, amiben "látszik" hogy csináltam valamit.


2017. máj. 29. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyetemekre február 15-ig lehetett jelentkezni. Tehát ha még nem jelentkeztél akkor már nem is tudsz, ha pedig jelentkeztél akkor felesleges megkérdezni.
2017. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem, csak a marketingben nem vagyok biztos hogy csinálnám.. csak azért oda jelentkeztem, mert az van legközelebb és nincs költsége a bérletemen kívül.
2017. máj. 30. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!