Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az SZTE jogász képzésére...

Az SZTE jogász képzésére szeretnék bekerülni, önköltségesre,400 pont elég?

Figyelt kérdés
Az SZTE jogász képzésére szeretnék bekerülni, és az interneten azt találtam hogy 280 a "ponthatár". Szerintetek hány pontot kellene elérnem minimum hogy bekerüljek? Az utolsó ember akit felvettek ennyi pontot ért el? (Államilag támogatott képzésben egyáltalán nem gondolkozok) Körülbelül 400 pontot számoltam magamnak, annyi elég lehet?

2017. máj. 30. 02:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Legjobb esetben 435 pont körül fogok elérni
2017. máj. 30. 02:56
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Eléred az onkoltsegest, kb akinek 320 pontja van az mar biztos lehet, mert potfelveteli is van. Alberlet vagy kolesz?
2017. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
önköltégesre ha elérsz 300-at, már biztos bejutó vagy szerintem, államira tényleg kevés, oda 470 körül kéne
2017. máj. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

valahol fennt van a neten hogy hány ponttal vették fel az utolsó embert?

tényleg nem kételkedni szeretnék csak olyan hihetetlen számomra amit mondtok. :/

Abból indulok ki hogy sokan államira pályáznak és azok közül csak kevés embert vesznek fel,gondolom azok is önköltségesen fognak tanulni.

2017. máj. 30. 11:01
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

felvi.hu oldalon minden fent van, de hát tudnod kéne, hiszen ott jelentkeztél.

Az igaz,hogy nagy a verseny az államira, de oda a legjobbak közül kerülnek be, és előfordul, hogy a többi legjobb önköltséges lesz. De az, aki jól tanul és lecsúszik, de nem tudja a tandíjat finanszírozni, nem fog önköltségesre menni. Szóval az önköltségesen ezért alacsony,mert oda bőven beférnek a legjobbak, és a gyengébb eredménnyel rendelkezők is odaférnek. Az már más, hogy lehet, hogy egy vizsgaidőszakjuk sem lesz, mert látják, hogy elérhetetlen a cél.

2017. máj. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Igen néztem a Felvi.hu-t de csak a pontokat találtam, de arról hogy mi lenne a pontos definíciója a "ponthatárnak" nem találtam semmit.

Szóval megköszönném ha elmondanád ahelyett hogy véleményezel engem, amikor nem is ismersz. XD "TUDNOD KÉNE" Köszönöm kedvességed

2017. máj. 30. 18:52
 7/15 A kérdező kommentje:
Koleszos leszek szerintem :)
2017. máj. 30. 18:53
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem teged velemenyezlek, hanem a jelentkezesedet. Mert en ugy jelentkezek akarmire is, ha annak minden szabályát tudom.

A ponthatár megállapítása is fent van. De ugy állapítják meg, hogy pl. 100 főt vesznek fel max, es a 100 legjobb eredménnyel rendelkező személyek közül, az utolsó, aki meg eppen befért, neki a pontja lesz a ponthatár. Értelemszerű ha atgondoljuk :)


Melyik kolesz?

2017. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8 Nagyon köszönöm a választ :)

De számomra még mindig hihetetlen hogy 280 pont felett felvesznek valakit a jogi karra. Igazából ezért kezdtem el kételkedni abban hogy akkor most a ponthatár pontosan mit is jelent, mert meglepően alacsony :D

2017. máj. 30. 22:25
 10/15 A kérdező kommentje:
#8 Igy visszaolvasva amit irtam lehet kicsit túlreagáltam a válaszod,nem akartam ingerülten visszavágni csak egy kicsit ideges voltam/vagyok hogy nem fognak felvenni. Elnézést kérek :)
2017. máj. 30. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!