Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az SZTE jogász képzésére...

Az SZTE jogász képzésére szeretnék bekerülni, önköltségesre,400 pont elég?

Figyelt kérdés
Az SZTE jogász képzésére szeretnék bekerülni, és az interneten azt találtam hogy 280 a "ponthatár". Szerintetek hány pontot kellene elérnem minimum hogy bekerüljek? Az utolsó ember akit felvettek ennyi pontot ért el? (Államilag támogatott képzésben egyáltalán nem gondolkozok) Körülbelül 400 pontot számoltam magamnak, annyi elég lehet?

2017. máj. 30. 02:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom még melyik koliba szeretnék menni, meg szeretném mindet nézni élőbe, de a Károlyi Mihály-ba úgy hallottam szinte bárkit felvesznek. A szociális pontokkal nem állok túl jól :)
2017. máj. 30. 22:37
 12/15 anonim ***** válasza:
Ertem, semmi problema. Sok sikert! Hat sajnos a jogász képzés nem olyan hírnevű, mint régen, mert a fizetosbol adódóan, sokan felveteliznek, es lehet h 6-7 ev alatt elvégzik, azt mondjak h jogász, közben gyenge a tudása. Az egyetem meg nyilván addig tart magánál egy fizetőképes embert, amíg tud. Szoval sok buta megy jogásznak, es fizetoson vmikor úgyis elvégzik majd. Maga a jogi végzettség most is presztízs, csak a gyenge emberek lerontják, es most mas a vélemény a joghallgatokrol, mint 50 evvel ezelőtt.
2017. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igazad van, de aki nagyon retardált, az ha fizet se fog kapni diplomát. :)
2017. máj. 31. 23:38
 14/15 anonim ***** válasza:
Hat sajnos hidd el, hogy aki bírja anyagilag, az mindenáron "kifizeti" a diplomáját. Az egyetem nem fogja kirúgni, de ha netán ki is esik, amihez azert kell par vizsgaalkalom meg kérelmek elutasítása, akkor ujra felvételizik es ott kezdi ahol megszakadt, államvizsgara pedig fog annyi ragadni ra, hogy átmegy, hiszen a tárgyai is megvoltak. Csak neki mem 5 ev lesz, hanem 8-9.
2017. jún. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Őszintén, nagyon remélem hogy ezen mihamarabb változtatni fognak :/
2017. jún. 1. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!