Miért nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Ma megtanultam 40 oldalt,s lekellene fekudjek de nem tudok elaludni,az agyam folyton porgeti a lecket!mit lehet ez ellen tenni?miert csinalja?nagyon szeretnek mar aludni de nem erzem h almos lennek,nem erzek semmit csak hogy folyton gondolkozok

2017. jún. 3. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó bírod! Én minél többet akarok tanulni (már ha szükségem lenne rá) annál jobban nem megy! Egyszerűen elkezdek ásítani meg ásítani, azonnal tiltakozni kezd az agyam, te ezek szerint pont a fordítottam vagy, az aki képes sokat tanulni könnyedén.

Nekem sose ment a tanulás, úgy kellett mindent beletuszkolni, és még akkor se volt biztos a dolog.

40-oldal akármi is nem piskóta!!

2017. jún. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem tudok utanna aludni :(
2017. jún. 3. 12:20
 3/3 anonim válasza:
Nekem anno az orvos azt mondja mézes tej lefekvés előtt, elején talán jó aztán rajtam már nem segített. Most egyetemistaként ha 1-2 sörrel bepiálok talán eltudok aludni, vagy 1-2 feles tátra teától, de ma az se jött be fél 5 ig bírtam a fetrengést és nem bírtam tovább az időm pazarlását azóta tanulok. Pedig előző nap reggel 9-23 óráig tanultam.
2017. jún. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!