Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyi lesz a...

Szerintetek mennyi lesz a ponthatár idén az orvosin?

Figyelt kérdés
DE ÁOK-ra jelentkeztem. Tudom, hogy nem lehet megmondani, de körülbelül mennyire tippeltek? Tavaly elég drasztikus volt az emelkedés (Debrecenben 16 ponttal), remélem idén 10-nél többet nem emelkedik. Bár az is igaz, hogy idén nehezebb volt a kémia, (biosz), mint tavaly (legalábbis szerintem).

2017. jún. 3. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mások szerint is, de szóbeli után és átlagokból majd okosabbak leszünk. Nem hiszem, hogy akkora lesz az emelkedés, mint tavaly, főleg, mivel az emelteket mindenképpen többen írják 70-80 százalékra, és egy újabb tíz-tizenöt pontos emelkedés a vidéki szakokon azt jelentené, hogy a jelentkezők majdnem fele minimum maximális hozott pontokkal 80 körüli átlaggal írja a kettőt vagy 85 körüli átlaggal duplázik. Nyilván sok ilyen ember van, de hogy ez a legutolsó helyen felvett emberre is igaz legyen, azt nem hiszem. Mármint, van egy határ, ahol már inkább a szerencsén múlik, hogy meglesz-e egy pontod vagy nem, és nem lehet sokáig űzni ezt az emelkedés-dolgot. :D Lehet, hogy lesz vidéki kar, ami közelebb mozdul a 430-hoz, de én a tavalyihoz hasonló ponthatárokra számítok.
2017. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Te hova jelentkeztél? Hogy sikerült az írásbeli?
2017. jún. 3. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
SZOTE, és reményeim szerint jól. :)
2017. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csökkenni fognak, nagyon meglepődnék ha vidéken 410-15-ös sávon feljebb menne.
2017. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csökkenni fog. Én tavaj írtam a kémiát októberben meg a bioszt így májusban csak követtem az eseményeket, de szerintem nehezebbek voltak a mostani érettségik, mint a tavajiak.
2017. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!