Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha tavaly 303 pont volt a...

Ha tavaly 303 pont volt a ponthatár a Károli osztatlan nappali jogász, önköltségesen és neken 364 pontom van, elképzelhető, hogy több mint 60 pontot emelkedik a ponthatár 2017-ben?

Figyelt kérdés
Elvileg idén kevesebben jelentkeztek mint tavaly.

2017. jún. 4. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

kizárt, 364 a PPKE-re is elég lenne :)

úgyhogy gratulálok is, ennyi biztosan elég

2017. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, de kicsit sem valószínű.
2017. jún. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
A Károli pontjait nem fogják drasztikusan emelni, esetleg pár ponttal, de több tízzel biztosan nem. Budapesten ez amolyan "jogász gyűjtő", mert akit nem vesznek fel az ELTE-re és a Pázmányra, az kerül a Károlira. Persze ezzel nem mindenki van így, mert van Károli ösztöndíj amit meg lehet önköltségesként pályázni, ha első helyen jelölted a Károlit, szóval biztosan vannak akik erre mennek, de alapjáraton nem arról híres az egyetem, hogy ne venné fel a jelentkezők legnagyobb hányadát. 364 ponttal pedig egészen biztos, hogy felvesznek.
2017. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

#3 Ezt meg tudom erősíteni, én első helyen jelöltem meg, annak ellenére, hogy a pontjaim elegendőek voltak mindenhova. Viszont a többség azért van itt, mert lecsúszott a többiről.


Amúgy maga az egyetem színvonalas oktatás terén, de sok hallgató nagyon lazán veszi és a minimumra hajt csak. Leginkább ez az oka a rossz hírnévnek is.

2017. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!