Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki lovassyba (veszprem) jar...

Aki lovassyba (veszprem) jar annak nagyon sokat kell tanulni?

Figyelt kérdés
Itt igazabol arra lennek kivancsi, hogy marad-e ido masra is. Pontosabban edzesekre... lehet hulye kerdes de nem szeretnem emiatt abbahagyni...egy lovassys kb hany orat tanul delutan? Elore is koszi, es bocs ha hulye kerdes :D

2017. jún. 5. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát, aki bejutott a Lovassyba, az valószínűleg nem hülye, szóval a tanuláshoz is konyít valamit. Ha ügyes vagy, minden további nélkül fogod tudni folytatni a sportolást! :) A végzős év az érettségi miatt kicsit húzósabb, főleg ha sok pontra van szükséged. Alapvetően minden attól függ, mennyire van jó agyad, és mennyire fontos neked az átlagod és az egyéb eredményeid. Én meg tudtam oldani mellette a heti 4 edzést végig, 4,8-as átlaggal :))
2017. jún. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Huuha ugyes vagy :) es koszi valaszt. :33 remelem majd engem is felvesznek es tudom mellette folytatni a sportot.:))
2017. júl. 2. 16:30
 3/7 anonim válasza:
Az olyan pletykáknak, hogy a lovassysok délutánonként 6 órákat tanulnak, meg belerokkannak a tanulásba, semmi alapjuk nincsen :D Persze van 1-2 kivétel mindkét végletben, de szerintem a normálisnál senki nem foglalkozik többet a tanulással :D Amire akarsz, arra biztos tudsz majd időt fordítani :)
2017. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! De már úgy döntöttem, hogy lehet inkább a Vetésibe megyek a spanyol miatt. De még nem biztos átgondolom. :)
2017. aug. 20. 23:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyelvi előkészítős évben nem jell túl sokat tanulni, csak ugye nyelvet, de az se vészes. Utána már természetesen többet kell, anélkül itt nem éled túl:D De tényleg nem igaz, hogy most itt hazaérsz és késő estig tanulsz, meg egész hétvégén is. Elég sokan vannak sportolok valamint zenészek is, meg látom azért sokaknak van délutáni program, de tényleg nem kell sokkal többet tanulni mint mármilyen más gimiben.
2017. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát remélem majd én magam is kitudom deríteni jövőre.:) Huu de felvételitől nagyon félek.:D
2017. szept. 17. 09:26
 7/7 anonim ***** válasza:
én is a lovassyba szeretnék menni :D énis nagyon félek :/ milyen pontokat fogsz továbbvinni?
2017. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!