Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Eddig kitűnő tanuló voltam,...

Eddig kitűnő tanuló voltam, de 9. ben lerontottam, eléggé, viszont most év végére újra "belehúztam", de nem tudtam sokat javítani, így még hogy ez az egy bizonyítván nem jó, az a 3. év ha kitűnő leszek elég, hogy bejussak Bmere?

Figyelt kérdés
Volt már hasonló, aki így kezdte? a földrajz tanárom azt mondta, hogy ez általába így megy,9.ben sokszor lerontanak, de én gőzerővel hajtok, hogy a további években jól sikerüljön a bizonyítványom, és majd az érettségim, jövőre még tanárt is fogadok, lehetséges így az egyetem,pl Bme?

2017. jún. 5. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

9-10. év végi jegyeket általában sehol nem nezik

11-12. osztaly a fontos+erettsegi:)

2017. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Matekra feküdj rá meg a nyelvekre, a többi nem olyan fontos.


2. emeltezz nyelvből és matekból


3. ??


4. Felvettek a BME-re

2017. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"az a 3. év" - Melyik harmadik év?
2017. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legnagyobb hülyeség kitűnőségre törekedni, ha tudod, hogy a BME (csupa nagybetű) a cél.
2017. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!