Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iskolarendszerű ingyenes OKJ...

Iskolarendszerű ingyenes OKJ Budapest? (egészségügyi asszisztens)

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Ingyenes nappalis egészségügyi OKJt keresek, de csak az általános leírásokat találom, konkrŕt iskolát nem.

Tudna valaki segíteni?

(Minfenféleképp valamilyen SZAKASSZISZTENS szeretnék lenni de nem találok semmilyen iskolat. A képzések zöme pedig fizetős.)



2017. jún. 5. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Eu asszisztens képzés iden megszűnik, helyette egy másik OKJ-t indítanak, a nevét nem tudom pontosan.
2017. jún. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia jól írta az első hogy megszűnt és ez van helyette.

[link]

Hát nem tudom ez mire jó de én hagynám a fenébe, az ápolóit meg mindenhol elfogadják előképzettségnek, ha esetleg meggondolnád magad azzal mindig tudsz mit kezdeni míg a másikkal nem biztos. És az többet is ér.

Hol laksz?

2017. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi
2017. júl. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tényleg

megszűnt ?

2018. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!