Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Menjek vagy maradjak? Ált suli

Menjek vagy maradjak? Ált suli

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, 7-be megyek szeptemberben. Sokat piszkálnak a mostani sulimban (nem vagyok modell alkat), a tanárok is szivatnak. Egyedül az osztálytársaim akik jófejek, velük nagyon jó a kapcsolatom. Szeretnék másik suliba menni, de nagyon szégyenlős és visszahúzódó vagyok, ezért félek hogy nem lesznek barátaim. Szerintetek mit csináljak? Előre is köszi a válaszokat!

2017. jún. 6. 11:33
 1/3 anonim válasza:

Ha vannak barátaid az osztályban, akkor mindenképp maradj. Gonoszak mindenhol vannak. Nem tudsz tőlük elmenekülni.

A tanárok viszont nagyon gáz, hogy "szívatnak". Beszélj velük, akár a szüleiddel közösen, talán megértik, hogy az ő feladatuk a támogatásod.

2017. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kicsit késő a válasz de azért leírom. Szerintem a barátokat kicsit se számítsd bele. Mert suliba nem barátkozni jársz de megértem kellenek a barátok. És mindenhol lesznek én is visszahúzódó vagyok ezért nincs sok barátom mivel nem vagyok az osztály menője. Viszont így nincs egyetlen egy kétszínű barátom sem. Ha jó a mostani sulidban a tanítás maradj. Ha nem menj, mert biztos hogy lesz legalább egy IGAZ barátod. :)
2017. júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2-es: hűha, ez kicsit túlzottan felnőttes hozzáállás. Egy munkahelyen már rendben van szerintem, de az általános iskola rendkívül fontos a szociális kapcsolatok formálásában-építésében is. Az ugyan úgy tanulás!


1-es voltam.

2017. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!