Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti milyen OKJ képzést ajánloto...

Ti milyen OKJ képzést ajánlotok / végeztek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egyszerűen végignézek a környéken és semmi olyan képzést nem találok ami tetszik, vagy ha mégis akkor a szüleim hordanak le miatta. Ti milyen képzést végeznétek szívesen?

2017. jún. 6. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mondod komolyan, hogy a szüleid mondják meg, hogy mi legyen a szakmád? Ne röhögtess, kérlek!
2017. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ők mondják meg, csak lehordanak, hogy hülye vagy lányom. :D De nem tiltanak meg semmit. :)
2017. jún. 6. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor azt válaszd, amihez kedved van! Ha én szívesen lennék villanyszerelő, akkor az rajtad miért segít? Szerintem ezt egyedül neked kell eldöntened, végülis te fogod csinálni évtizedekig, nem?
2017. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak véleményeket kértem, illetve érdekelt mások mit választottak, pár elképzelésem van már, de még nem tudom. :)

Remélem azért nem probléma,hogy meg mertem kérdezni.

2017. jún. 6. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!