Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középfokú végzettséggel mit...

Középfokú végzettséggel mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy a nappalis egyetemi szakomat egy évig szüneteltetnem kell (így nem lesz kollégiumom sem), de eközben járok levelező szakra másik egyetemre, államtudományis szakra (nemzetközi igazgatási)


Így a hétköznapjaim a két hetente péntek és szombat kivételével szabadok. Szeretnék majd elmenni dolgozni (nem diákmunka). Nyáron dolgozok külföldön, de haza kell jönnöm augusztusban.


Van egy felsőfokú angol nyelvvizsgám + nyilván az érettségi. Adminisztrációs munkákra látom, hogy lenne esélyem. Milyen típusú munkát tudtok ajánlani még? Elég elkeseredett vagyok, elég mélypontra érkeztem az életemben, de valahogy ki akarok mászni.


Kereskedelemben már dolgoztam, az sajnos nagyon-nagyon-nagyon nem nekem való. :( Tudom, munkában nincs olyan nagyon, hogy nem nekem való, de szeretnék olyan típusú helyet találni, amit nem utálok csípőből azért.


Plusz kérdésem: olcsóbb, de megbízható albérletet valahol Budapesten tudtok? Egy ember minimum jönne velem albérletbe, így oszlana a költség.


Köszönöm! 23/L



2017. jún. 5. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ehhez mit szólsz?

[link]

2017. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy ehhez?

[link]

2017. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jól hangzana, de csak angol felsőfokúm van. De azért nagyon köszönöm!


Én is gondolkoztam azon, hogy a nyelv vonalon kéne indulni. Emellett van ismeretem a kiadványszerkesztésben, kiadói ismeretekben. Talán ilyen irányban találnék valamit.

2017. jún. 5. 13:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó, a második nagyon jó!! Köszönöm!
2017. jún. 5. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!