Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elte programtervező informatik...

Elte programtervező informatikus vagy valamelyik másik egyetem (Debreceni. Vagy valami)?

Figyelt kérdés
12.-es vagyok, tavaly megcsináltam közép infót, 96% lett. Írásbeliken már túl vagyok az 91% lett. A többit szerintem annyira nem kell nézni mert ezekből már érdemes duplázni (a többi is jó lett azért). Már ugye kellett jelentkezni, Elte, Óbudai, Debrecen infó szakai vannak beírva (ugye óbudain mérnök infó). Elte van most az első helyen, de most elmerültem a net bugyraiba és sok rosszat olvastam az elte IK-ról. Kétségbeestem, melyik a jobb? Melyikre érdemes inkább menni. (emelt matekra és programozó órákra is jártam de minden érettségim középszintű)

2017. jún. 6. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
Debrecen
2017. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 babosmak1654 válasza:
44%

Én az ELTE-t semmi képen sem ajánlanám: túl sok a fölösleges hülyeség, amit soha sem fogsz használni. Óbudai mérnökinfón sok ismerősöm van, nehéz eléggé, az biztos, de szeretik és elég erős tudást ad, amivel bárhol megállod a helyed. Én is ÓE-s vagyok, csak én villamosmérnöki karon tanulok, szóval belelátok az egyetemen belül jó pár dologba. A hallgatói élet, a közösség nagyon jó, viszont a suli igen nehéz, de nincs annyi felesleges szívatás, mint BME VIK-en, és el is lehet végezni.

A debrecenit nem ismerem annyira sajnos, invalid dolgokat meg nem akarok írni.

Összegzésül egyik egyetem se rossz, max később végzed el, azaz csúszol 1-2 évet, ami azért nem a világvége...

2017. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!