Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen faktot valasszak es...

Milyen faktot valasszak es mit lehet azzal csinalni kesobb? A nyelvek nagyon erdekelnek, de a biosz es az info is.

Figyelt kérdés

Gondolkoztam a dietetikuson, de az orvosi palyat kizartam amugy.

Tenger biologuson is agyaltam (bar ehhez jobb lenne, ha kulfoldon tanulnek).

Az infot szeretem, de nagyon sokat nem szeretek egy helyben ulni.

Utazni is nagyon szeretek, es ezert is erdekelnek a nyelvek. (jelenleg angolt, nemete es spanyolt tanulok es jovore talan franciaul is elkezdek, de meg nem biztos)



2017. jún. 10. 05:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Ezen kivul meg a rajz, design es muveszetek is erdekelnek.
2017. jún. 10. 06:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Informatikával nem csak programozni lehet. Ha jó sulid van és nyelvtudásod, akkor utazhatsz, projektvezetői és egyéb posztokon nagyon sok munka van (tapasztalat). Van ismerősöm, aki havi 1 hétvégét van itthon, egyébként repül ide-oda Európában, és szerintem 5 éve egy sor kódot sem írt. Nem az a feladata.
2017. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az infót választanám.A jövő a számítógépeké!
2017. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!