Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen könyvekkel, hogyan...

Milyen könyvekkel, hogyan kezdjek el tanulni az emelt biosz érettségire, ha eddig 0 a tudásom belőle?

Figyelt kérdés

Ha szeptermberben kezdek el rá készülni, akkor 2019. májusig sikerülhet megtanulnom?

Egyedül, vagy érdemes járnom érettségi előkészítő tanfolyamra?



2017. jún. 10. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Mozaik kiadós és a Dr. Lénárd Gábor féle tankönyvekből tanultam, és nem jártam előkészítő tanfolyamra, csak fakultációra heti egyszer egy nem túl erős és nem biológia szakos gimnáziumban 3 éve.
2017. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És hogy skerült, ha szabad kérdeznem?

Már leérettségiztem, így önállóan kell felkészülnöm.


Köszi a válaszod!

2017. jún. 10. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Négyes lett, de a +50 pontot megkaptam rá, és elég volt hozzá, hogy felvegyenek oda, ahova akartam menni. Szerintem megoldható egyedül is, ha tényleg érdekel a biológia és nem kínszenvedés minden egyes vele eltöltött perc.
2017. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

En harom honap alatt tanultam meg mindent, majd osszetojtam magam de sikerult :D mondjuk pont lecsusztam a nyolcvan szazalekrol... na mindegy itt a link a konyvhoz plusz meg nezz at par mozaikosat es a neten is bongessz egy kicsit a dolgok utan.


[link]

2017. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ti hány órát tudtatok rászánnai a napotokból?

2017. jún. 10. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is abból a könyvből tanultam, amit az előző válaszoló írt. Én azt ajánlom, hogy nyomtatsd ki a követelményrendszert, fent van az oktatási hivatal honlapján (vagy legalábbis fent lesz) és az alapján haladj. Nekem egyébként 84%lett, és én ajánlom, hogy csinálj sok feladatot, van egy trefortos feladatgyűjtemény, az nagyon jó szerintem
2017. jún. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippetket.
2017. jún. 11. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!