Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen képzés lenne a legmegfe...

Milyen képzés lenne a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon rosszul érzem magam, mert itt vagyok 11. osztályosan és semmi elképzelésem nincs a jövőmet illetően. Nem vagyok kitűnő tanulo, 3-as 4-es vagyok egy sima gimnáziumban, a nyelv az egyetlen ami megy és érdekel. Tudnátok esetleg mondani érettségi utáni képzéseket? ( akár külföldön is. Előre is köszönöm mindenkinek.



2017. jún. 11. 20:39
 1/3 anonim válasza:
Ha érdekelnek a nyelvek és jó a nyelvérzéked, érdemes elgondolkodni egy légiutaskísérő-tanfolyamon. OKJ-s képzést tudsz végezni, a jegyeket nem nézik és az elhelyezkedési lehetőségek is egész jók. Remélem, tudtam segíteni!:)
2017. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre még nem gondoltam, izgalmasan hangzik. Nagyon köszönöm! :)
2017. jún. 11. 20:56
 3/3 Garpe ***** válasza:

Szervusz! :)


Három éve hasonló helyzetben voltam a gimiben én is. De gyakorlatilag, annyi a különbség kettőnk között, hogy én tudtam programozni, csak éppen ekkoriban a matek órákon a kettesért küzdöttem.

Ha a nyelv megy, akár megnézhetsz egy egyetemet is, valami nyelvi szakkal (vagy ha érdekelnek az emberek és birod a filozófiát a szabadbölcsésztet is). A bölcsész karok általában sokat adnak az emberehez és félévután bárhonnan felállhatsz mindenféle kötelezettség nélkül.

Én szabdbölcsész voltam egy félévig, nagyon sokat tanultam ott és rájöttem mi akarok lenni.

Az már cask a slussz poén, hogy az új szakomhoz csináltam két EMLETet 80%+osra, mert lett motivációm és nem aláztak meg folyton a tanáraim, hanem tudtam tanulni.

2017. jún. 12. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!