Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek Durkó...

Mi a véleményetek Durkó Gáborról, mint magántanár?

Figyelt kérdés

Magántanárt keresek, emelt kémia érettségi felkészítésre, a google egyből őt dobta ki. Kiváncsi vagyok, hogy aki járt hozzá különórára vagy kiscsoportos foglalkozásra, milyen véleménnyel van róla, érdemes-e hozzá járni.


Valamint, ha esetleg valaki tud megbízható, jó kémiatanárt aki vállal magánórákat, ne habozzon megosztani velem az elérhetőségüket. :)


A válaszokat előre is köszönöm.



2017. jún. 14. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Studium Literrarumról hallottam nagyon jókat :)
2017. jún. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Durkó Gáborról én nem tudok sokat. Én is különtanárral készültem, és szépen sikerültek az érettségik. Kémia 91%, biológia 96%. Szîvesen megadom az én tanárom elérhetőségét, csak írj!
2017. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Mit gondolsz, mennyiben múlt rajtad és mennyiben a tanáron az eredményed?

Vagy inkább az a lényeg, hogy mindenképpen kell magántanár a magas százalékhoz?

Mennyi idő volt neked a felkészülés?

2017. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan 50-50%! Szerintem ha nincsenek kellő alapjaid, vagy gyakran elakadsz, és fogalmad sincs hogy hol, mi lehet a probléma, akkor érdemes magántanárt keresni. Nálam is ez volt a helyzet, szóval nekem rengeteget segített :) Kb. 1 év :)
2017. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én állatorvostan hallgató vagyok és a suli mellett szoktam középiskolásokat felkészíteni kémia érettségire. Ha esetleg még szükséged van segítségre, és érdekel a dolog írj privátot! :)
2017. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!