Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 34évesen érdemes lenne egyetem...

34évesen érdemes lenne egyetemre jelentkezni, hogy lehet felvételizni?

Figyelt kérdés
Történelem tanár szeretnék lenni,lehet még esélyem?
2017. jún. 15. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Részletek: felvi.hu-n, ugyanaz vonatkozik rád, mint bárki másra, 18 éves kortól. Én 32 évesen jelentkeztem és egyet újra is érettségiztem egy tárgyból, mert nem volt emelt szintűm, és ahova jelentkeztem, oda kellett egy.


Nincs korhatár. De úgy tudom, tanári szakok csak nappalin vannak. Ezt meg tudod oldani?


Én 33 vagyok, pszichológiát tanulok, levelezőn. Az évfolyamon nem számítok öregnek, a fele csoport nálam idősebb. Semmiről nem késtél le, szerintem.

2017. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem csak nappalin van tanári szak, a barátom levelezön csinálja (bár nyilván attol is függ, hányan jelentkeznek az adott tantárgyra, nem indult mindegyikböl levelezö.)

egyébként szerintem simán csináld meg! ha téged ez érdekel, és szivesen csinálnád, akkor ne állitson meg a korod. 34 évesen amugy is fiatal vagy még, van, aki 96 évesen is megcsinálta, mert neki ez volt a nagy vágya az életében. egyébként kicsit hamarabb kellett volna kigondolnod, mert mostmár lejárt a jelentkezési idöszak a szeptemberben indulo képzésre. a menetéröl pedig annyit, hogy csinálsz egy felhasználot a felvi.hu-n, és feltöltöd a dokumentumokat. a baj csak akkor van, ha kell emelt érettségi, és neked nincs. valamint 2020 elött még nem kötelezö a nyelvvizsga, de azután már csak azok jelentkezhetnek felsöoktatásba, akiknek van.

2017. jún. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!