Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek bemenjek a szóbeli...

Szerintetek bemenjek a szóbeli, érettségire?

Figyelt kérdés

töriből javító érettségit csináltam, a szóbelin 39 pontot kellene összeszednem ,hogy 4es legyen... de sajna elég sokm inden közbejött mostanában, sok túlóra, baleset..stb.. ami miatt nem igen tudtam készülni.. van 5 tétel amit nem tudok, meg van kb 10 amit 3-as szinten tudok, van amit jól tudok, de az kevés..

nem tudom van e értelme így bemenni, nem szeretek beégni... de nem tudom, nem sok esély van arra, hogy pont azt húzzam ki ,ami megy..

van még 4 napom, de az nem lesz elég arra, hogy ezt mind bepótoljam.


2017. jún. 16. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdés, mit akartál javítani, ha mondjuk egy kettest, akkor még érdemes, remélem, nem továbbtanulás a célod ilyen hozzáállással (jajj, beégek, jaj 4 nap alatt nem tudok megtanulni 5 tételt, ugyan...)
2017. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj be!

egy kettes is jobb mint a semmi

2017. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beégéstől nem kell tartani. Semmit se tudsz veszíteni azzal, ha bemész. Maximum nem tudod, és annyi. Nem nagy tragédia, megpróbáltad. Ha be sem mész, akkor még az esélyt sem adod meg (azt a keveset sem, amit érzel - de szerintem kicsit alulbecsülöd a dolgot).
2017. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oki, köszi, összeszedem magam, még amit lehet megtanulok és megyek!
2017. jún. 16. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne voccelj már simán megtanulod ennyi idő alatt
2017. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!