Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen esélyeim vannak a...

Milyen esélyeim vannak a szóbelire?

Figyelt kérdés

Hétfőn megkezdődik a szóbeli. Azt nem tudom melyik nap leszek :D


Az írásbelik közül 78% lett a legrosszabb és 85% a legjobb, szóval nagyon hasonlóak.


Ezekre csupán úgy készültem, hogy minden nap vizsga előtt átnéztem az adott szóbeli tételeket.

Természetesen a 4 év alatt is folyamatosan tanultam.


Jelenleg ugyanezt akarom csinálni a szóbelire való készülésként is. Mindet átolvasom, átnézem.


A célom, hogy mindenből meglegyen a minimum 80%.

Ilyen módszerekkel elérhetőnek tartjátok? Az osztálytársaim szerint nem, ők már egy ideje napi szinten készülnek rá.

Kezdek megijedni :/



2017. jún. 17. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha megtudod a dolgokat jegyezni egyből akkor nincs gond.


Én pl HÓnapokig tanultam szóbelire, És így is éphogy meglett a kettes történelemből, (Nem tudok magolni)

2017. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát itt kicsit nehezebb lesz, ugyanis mindenből egynapon felelsz, szóval nem lesz annyi időd készülni.
2017. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egy napon felelek mindenből, ami nekem 3 darab tantárgy lesz.Szóval szerintem az időbe belefér :D
2017. jún. 17. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!