Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdasági angol középfokú,...

Gazdasági angol középfokú, vagy felsőfokú komplex nyelvvizsgára, hogyan lehet felkészülni?

Figyelt kérdés

Elsősorban főként egyedül szeretnék felkészülni a vizsgára. Az érdekelne, hogy esetleg, milyen felkészítő könyvek vannak, amit ajánlotok, mert igazából a piacon rengeteg fajta, ilyen könyv és tansegédlet található, de nem tudom, hogy melyek azok, amelyeket érdemes lenne megvásárolni?


Őszintén szólván elég kevés időm, hogy eljárjak két képzés mellett, még egy ilyen jellegű nyelvtanfolyamra is. Esetleg van-e valami online felkészítő, vagy e-learning, amit tudnátok ajánlani?


Online felkészítők tudom, hogy vannak, csak nem tudom, melyiket érdemes.


MAGÁN TANÁRRA RENDSZERES NINCS PÉNZEM, MAX 3-4 ALKALOMMAL TUDNÉK ILYEN SEGÍTSÉGET IGÉNYBE VENNI A SZÁMOMRA KRITIKUS PONTOKRA!


BGE és Corvinus gazdasági nyelvvizsgák közül szeretnék választan!


A válaszokat előre is köszönőm szépen!



2017. jún. 19. 15:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!