Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti Corvinus Egyetem -...

Budapesti Corvinus Egyetem - Mérnök-közgazdász posztgraduális képzés, vélemények?

Figyelt kérdés
Gépészmérnök BSc és MSc szakokon végeztem, 7 év munkatapasztalatom van. A szakkal szeretném bővíteni a gazdasági ismereteimet. Levelezős munkarendben szeretném elkezdeni a képzést, de sok információm nincs róla. Gondolom két hetente tartják az előadásokat/gyakorlatokat. Mennyire nehéz elvégezni ezt a posztgraduális szakot? Az órákon való részvételt mennyire veszik komolyan (jelenléti)? Aki már elvégezte a képzést hasznosnak érezte?
2017. jún. 19. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon jó képzés a te esetedben.

Azt kell tudni róla, hogy egy átfogó képet ad a közgazdaságról, és nagy előnyt jelent pl vezetői pozícióban is vagy saját vállalkozásnál, továbbá jó projektmenedzser is lehetsz.

Viszont pl gazdasági vezető, vagy pénzügyi elemző nem lehetsz vele, oda rendes közgázos diploma kell.

2017. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!