Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy legyek jó magántanuló?

Hogy legyek jó magántanuló?

Figyelt kérdés

Neten sem találtam semmit. Eddig 9 évig kitűnő voltam,de külföldre költözünk,így még legalább egy évig magántanuló leszek. Szeretném,ha tovább is jó eredményeim lennének,de fogalmam sincs hogy kéne jól csinálni,és hátha itt van valakinek tapasztalata arról,hogy milyen módszer válik be a legjobban.

Előre is köszönöm!



2017. jún. 24. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt majd neked kell kitapasztalni, hogy számodra mi válik be legjobban. Annyit tudok tanácsolni, hogy egy rendszert próbálj meg tartani - napközben ettől eddig ezt és ezt tanulod/gyakorlod stb. Ezt majd ki kell kísérletezned.
2017. jún. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Folyamatosan tanulj
2017. jún. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Önszorgalommal, gyakorlással és hasznos tananyagokkal.
2017. jún. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra mindenképp figyelj, hogy NE HALOGASS! Mivel nem leszel házikkal és dogákkal napi szinten rákényszerítve a tanulásra, nagyon könnyen bele lehet esni a 'majd holnap' hibába. Nagy szabadság van, ami klassz, viszont meg kell tanulnod beosztani az idődet, illetve fontos, hogy megtaláld a neked megfelelő módszereket. Ez egyébként egyetemen jól fog majd jönni :)
2017. jún. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Voltam magántanuló, és hidd el, kemény meló.

Az egyetlen tanácsom nekem is, hogy legyél rendszeres,és ne csináld azt, hogy "ó még van időm", mert igen , egy ideig lesz,aztán meg majd csak lesel hogy huha osztályozó vizsga egy hét múlva és semmit nem tudsz.

Szóval tényleg ne halogasd a tanulást, hanem tanulj amennyit csaktudsz.

Sok sikert!:)

2017. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!