Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magántanuló szeretnék lenne....

Magántanuló szeretnék lenne. Hátrányok és előnyök?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves fiú vagyok most 8-os jövőre pedig középiskolába megyek. Mivel lett egy saját vállalkozásom amiből már most megtudnék élni ezért nem nagyon szeretnék középiskolába járni mivel 18 éves koromig tanköteles vagyok. Ezért szeretnélek titeket megkérdezni,hogy mi az előnye és mi a hátránya annak,hogy valaki magántanuló! A válaszokat előre is köszönöm.
2017. márc. 19. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Válaszért cserébe elárulod, hogy mi az a vállalkozás (akár csak nagyvonalakban)?


Ha tudnál találni esti sulit ami lazább, én inkább azt ajánlanám. Én be se jártam, csak dolgozatokra. Jófejek voltak az osztálytársak, tanárok, hiába csak ritkán láttuk egymást. Puskákkal mindig úgy készültünk, hogy mindenkinek hoztunk belőle. Alapvetően egy jó élmény volt és végig wowozhattam a két évet amíg oda jártam :D Érettségim sima ügy volt.

2017. márc. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De estire mehet tizennégy évesen?
2017. márc. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami korhatár nincs?
2017. márc. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oh elnézést, ha minden igaz csak 16 éven felül van esti.
2017. márc. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudtam
2017. márc. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak 16 éves korodig vagy tanköteles.


Előny: te osztod be az időd. Hátrány: te osztod be az időd.


Ezt lehet jól é szrul is csinálni, akkor pedig akár az egész életed rámehet.

2017. márc. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!