Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kertészmérnöki Msc - vélemények?

Kertészmérnöki Msc - vélemények?

Figyelt kérdés
Kedves válaszadók! Hamarosan elvégzem a kertészmérnöki alapképzést és eljött az ideje, hogy kinézzek egy mesterképzést. Esetleg aki végzett ilyenen, vagy hallott már róla tudna írni pár véleményt? Megéri ezt tanulni?

2017. jún. 28. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem éri meg. Ird be a googleba hogy hány kertészmérnököt keresnek. Hát nem fogsz sokat találni.


Egyik haverom elvégezte az Msc-t pár éve. Brutto 140-et ajánlottak neki, szóval most inkább Angliában mosogat. Lehet, hogy bunkón hangzik, de ez az igazság.

2017. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kertészmérnök BSc-vel a következőket javaslom:


1. Ökotoxikológus mesterszak, nappali tagozat (MSc)

2. Ökológiai gazdálkodási mérnöki mesterszak, nappali tagozat (MSc)


Mindkettő olyan aminek nagy jövője van, és itthon is külföldön is keresett tudást ad.

2017. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Kertészmérnök???

Akkor nektek van statika, meg dinamika?

Amúgy mire jó egy ilyen? Ne vedd sértésnek de én ilyenről nem hallottam.


Még városrendezésről igen, vagy kertészről... de kertészmérnökről. Ez annyira nekem nem életszerű.

2017. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Igazából az Ökotoxikológia meg a Díszkertészeti mérnök érdekelt, de az állam mindkettőt megszüntette tavaly hál' istennek, ezért érdekelt, hogy itt van-e bármi szebb kilátás.


Kertészmérnök egyébként növénytermesztési, kertészeti feladatokat tervez, szervez meg, növényi kutatásokban vesz részt, részt vesz a kereskedelemben és igen, nekünk is vannak műszaki tanulmányaink.

2017. júl. 3. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!