Rabbit12 kérdése:

Jogi asszisztens képzés?

Figyelt kérdés

Tudjátok esetleg, hogy ez év szeptemberétől melyik főiskolán vagy egyetemen indul esti képzésen? Próbáltam Google-n keresztül rákeresni, de nem dobott ki egyértelmű eredményt. Érdekelne mennyibe kerül, mikor kezdődik, beiratkozás, meddig lehet jelentkezni stb.


Köszönöm előre is.



2017. júl. 3. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt végiglapozod az iskolákat (Szeged, Pécs, Debrecen, BP) azt hiszem itt indulnak jogi karokon. Megtalálod az árát is.

Azonban, felsőoktatási jelentkezésre a határidő február 15-én véget ért, így marad vagy a pótfelvételi, vagy keresztféléves, vagy következő évben.

2017. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ahogy látom ezek rendes jogász képzés, nekem az asszisztensire lenne szükségem. Azt itt nem látom.
2017. júl. 3. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem-nem, van ott jogi képzés, csak görgess le. Ott van a "meghirdetett felsőoktatási szakképzések" alatt. Ez a jogi asszisztens képzés felsőoktatásban létező formája (legjobb tudásom szerint).
2017. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Látom is tényleg, köszönöm.
2017. júl. 3. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!