Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen esti tagozattal megszer...

Milyen esti tagozattal megszerezni az érettségit?

Figyelt kérdés
Ugy hallottam, hogy 1 ev alatt meg lehet csinalni. Most van az utolsoelotti évem. Nem irnam le a hosszu bonyolult tortenetet, hogy miert szeretnék így erettsegizni. Tehat mindent szeretnék megtudni errol, hogyan mukodik stb
2017. júl. 4. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha benne leszel akkor megtudod ;)
2017. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez aztán a segítségnyújtás! Hihetetlen milyen emberek vannak.
2017. júl. 4. 20:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ott szereztem meg intenzíven. Szerijtem nagyon jó volt. Nem kellett mindennap reggel 8-ra menni, a bejárást is elég lazán kezelték. Bár volt jelenléti ív, de igazéból mindenkinek a maga érdeke volt bejárni. Én mindig bejártam, szerencsére nagyon jó tanáraim voltak. Jártam több iskolába is, de itt sikerült a legjobban megértenem pl a matekot,amiből korábban semmit nen tudtam megérteni. Türelmesek voltak, kedvesek, ugyanúgy tájékoztattak mindenről ahogy nappalin. Persze az intenzív tagozat sok egyéni készüláat is megkövetel, de a szükséges segítséget is megkaptuk órákon. (Jegyzetek,online anyagok stb.) Végül jól sikerült az érettségim is, szóval meg lehet csinálni gyorsítottan is,ha fektetsz bele elég energiát. Voltak akik nem jártak be és azt hitték, majd simán meg lesz. De ennél azért több kell ehhez, nem is sikerült nekik letenni az érettségit.
2017. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!