Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha ide szeretnék menni, elég...

Ha ide szeretnék menni, elég ebből a két tantárgyból érettségiznem?

Figyelt kérdés

Ide szeretnék menni:

[link]


Nem nagyon tudom értelmezni. Ha az alábbi tantárgyakból kettőt kell választani az érettséginél, akkor elég választanom a matematikát és az informatikát, nem igaz?


Emellett még érettségiznék természetesen magyarból és töriből, valamint angolból, spanyol civilizációból és spanyol nyelvből. Az utóbbiból felső fokon.



2017. júl. 5. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Az érettségi akkor érvényes, ha 5 tantárgyból sikeres vizsgát teszel. Kötelező: magyar, matek, töri, nyelv és egy választott tantárgy. A szak amit nézel oda a felvételi tárgy az a matek és valami. Te akkor ezek szerint az informatikát választod. Azaz megvan az 5 tantárgyad, miért akarsz még 2 további tárgyból érettségi vizsgát tenni?
2017. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem spanyolból emelteznem, és spanyol civilizációból középszinten érettségit tennem kötelező, mert kéttannyelvű gimnáziumba járok. Angolból pedig szerintem nem volna felesleges. Viszont ha a matekkal és az informatikával már megvan az esélyem bejutni ide, akkor örülök.
2017. júl. 5. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen -
2017. júl. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá
2017. szept. 4. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!