Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGE vagy SZIE? (Pénzügy...

BGE vagy SZIE? (Pénzügy számvitel, FOSZK mindkettő)

Figyelt kérdés
Pénzügy számvitel FOSZK-ra szeretnék menni, és eddig teljesen határozott voltam, miszerint tuti a SZIE-re megyek, de most kicsit elbizonytalanodtam. Igazából fogalmam sincs hogy tetszeni fog - e ez a dolog, nem akarom hogy a BGE esetleg elvegye rögtön a kedvem, mert mindenki azt mondja hogy baromi erős és nagyon szivatnak a vizsgákon is. Nem tudom mi legyen, 12-ig tudok még módosítani, de egyenlőre a SZIE van az első helyen. Valaki tud segíteni, mert én már nem tudom mi legyen.

2017. júl. 5. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Bge. Színvonalasabb képzés
2017. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Melyiket választottad végül?
2017. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A BGE-t. Meglátjuk hogy mi lesz, egyenlőre nem bántam meg (habár még nem vlt semmi). Viszont legalább nem vagyok egyedül az egész szakon...:P
2017. aug. 18. 02:14
 4/5 anonim válasza:
Végül milyen volt az első éved kérdező? Tényleg szivatós/nehéz ahogy mondják?
2018. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát az első félév pite volt, nulla tanulással is majdnem négyes átlagot hoztam, elég volt bejarni az órákra. A második félév viszont egy kész katasztrófa volt, szörnyű tanárokkal, órarenddel és borzalmas vizsgákkal. Már májusban feladtam az egészet, sok szaktarsammal együtt. Akinek nyilván életcelja hogy ilyennel foglalkozzon, annak tok jó, de engem teljesen hidegen hagy az egész, úgyhogy ennyi volt.
2018. júl. 11. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!