Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 439 pontom lett az érettségi...

439 pontom lett az érettségi után, szerintetek van esély a Semmelweis általános orvosira? Vagy más orvosikra? Kinek hogy sikerült? Hány pontotok lett?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!:)

2017. júl. 7. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem van esélyed, bár nem árt gondolni arra sem, hogy "mi van, ha...", de más orvosira sima:)

Az idei elég könnyű volt (lehet csak számomra, nem tudom), 470 felett vagyok, szóval teljes nyugodtságban várom a ponthatár kihirdetését.

2017. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem lehet esélyed.

Tavaly 441 volt a ponthatár emlékeim szerint, viszont idén nehezebbek voltak az érettségik, szóval simán lehet, hogy ennyit csökken.

A vidéki orvosikra ezzel 100%, hogy bekerülsz.

2017. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 enes ***** válasza:
82%
Nekem is nagyon jó lett, 462 a vége. Viszont szerintem nehezek voltak az idei emeltek, DE ez tényleg személyfüggő... Szóval úgy gondolom, hogy van esélyed a Semmelweisre, szorítok érted!
2017. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Van esélyed, de senki nem tudhat semmi biztosat. :) Nekem 442 pontom lett, de nem a Semmelweisre jelentkezem.
2017. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem az SE-ről egy hangyányival épp lecsúszol, de a többire simán jó lesz.

(Nekem tavaly 459 volt.)

2017. júl. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)bejeloltem az összes orvosit(Debrecen, Szeged, Pécs), de nagyon szeretnék a Semmelweisre bekerülni
2017. júl. 8. 09:26
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem 446 lett, a SOTE-a jelentkeztem. Nagyon izgulok, annyira jó lenne!
2017. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
OFF ki az aki ezeket a válaszokat lepontozza? Most komolyan ilyen gyerekesen éli ki magát, akinek nem lett elég pontja? (bocsi az offért, semmi közöm a kérdéshez, szerintem tuti nem a kérdező pontozza le, csak elképesztően felidegesít az ilyen... cserébe mindenkinek nyomtam egy zöldet)
2017. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos a Semmelweis pontjai nem nagyon szoktak csökkenni, inkább pár pontot emelkedni mindig. De azért most nagyon szurkolok neked! De egyébként már orvosi egyetemek is ugyanolyan jók, biztos máshol is jól fogod érezni magad, ha úgy alakul. (Én Szegeden vagyok és imádom, de kezdetben én is a SOTÉ-ra készültem, viszont nem bántam meg egyáltalán, sőt nagyon örültem. Most nem akarok itt mesélni, de ha érdekel írj.) A lényeg, hogy nagyon drukkolok neked, hogy sikerüljön a vágyad! Hajrááá! :)
2017. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!