Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészmérnöknek szertnék...

Jaciger kérdése:

Gépészmérnöknek szertnék tanulni, azpon belül motortechnikusnak. Érdemes?

Figyelt kérdés
Ugyebár egyre feltörekvőben van az elektromos hajtás, érdemesebb lenne villamosmérnöknek mennem? valami javaslatok? Autókkal akarok foglalkozni.(Még mielőtt írná valaki hogy "menj autó szerelőnek" , nem ,Motorfejlesztéssel szeretnék foglalkozni )

2017. júl. 8. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Van járműmérnöki képzés is, az nem lenne jobb? (Én nem igazán értek ehhez, nem tudom hogy ez pontosan mit takar, de utánajárni lehet érdemes lenne.)
2017. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ugyan az mint a gépészmérnökin a járműtechnikus ahova akarok menni
2017. júl. 9. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként én egyet értek veled és a villamosmérnöki irányzatot választanám.
2017. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy sokáig lesznek még belsőégésű autók, ha tizen évek múlva lecserélődik a forgalom akkor is lehet olyan terület ahol szükség lesz rájuk. Na meg az elektromos autókban is nagyon sok mindent a gépészek terveznek...
2017. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tanulni midig érdemes.
2017. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!