Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészmérnöknek tanulnék jó...

Gépészmérnöknek tanulnék jó ötlet az én koromban? Az én koromban érdemes lenne-e belevágni?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem rajzolni, vagyis inkább tervezni. Szakmai rajz órán amit az asztalossághoz tanultam én voltam a legjobb az osztályban.


Nem tudom sokat a gépészmérnökségről, de úgy tudom hogy a szakmai rajz, a gépek, alkatrészekkel van összefüggésben.


Nos én most 27 éves vagyok, úgy tervezem hogy 1 évig tökéletesítem az angolom, 2 év alatt leteszem az érettségit és utána megyek főiskolára/egyetemre.


Az érdekelne, hogy az én koromban érdemes lenne-e belevágni?


2016. márc. 2. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha igazán elszánt vagy, akkor igen.

De ehhez azért több kell, mint hogy "nem tudok sokat a gépészmérnökségről". Az érettségi meg az angol mindenhez jól jön, az nem kérdés. Amíg ezeket a céljaidat eléred, tájékozódj!

A korod ne legyen akadály. Mert hát ehhez hozzá lehet állni úgy is, hogy bő 10 évvel leszel idősebb az évfolyamtáraidnál, meg úgy is, hogy kb. 35-36 éves korodra végzel, ami azt jelenti, hogy még lesz 30 éved a választott szakmában:)

2016. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!