SpiceGiiiiiirl kérdése:

Szerintetek? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Szóval, a helyzet az, hogy tanulni szeretnék, igazából elég sok mindent, de legelőször a fő cél érdekelne.. a lovas szakág minden területe. A felállás a következő: adott a 8 általánosom, és nappali tagozatra jelentkeznék, de csavart módon, azaz csak a gyakorlati órákra és maximum a dolgozatokra szeretnék bejárni, az elmélet részét nem is tudom esetleg emailben a tanártól vagy előre leadva egyben pl havonta vagy nem tudom, ötletek?

Az oka ennek a "felig magántanuló" dolognak, hogy van egy kisfiam, szeptembertől ovis lesz, de a legközelebbi lovas suli nagyon messze (105km) van a lakóhelyünktől, így reggel 8ra ugyebár esélytelen lenne beérnem, oviba 7órától vihetem a manót, de akkor is lehetetlen :/


szerintetek mennyire esélyes, hogy így engedélyezné az igazgatóság.?

vagy meg se kérdezzem tőlük, mert kiröhögnének..

help! ez nekem rettenetesen fpntos volna!

köszönöm a tanácsokat, válaszokat, meglátásokat előre is :)


21/L



2017. júl. 9. 20:49
 1/5 A kérdező kommentje:

* fontos

mellé gépeltem bocsi :)

2017. júl. 9. 20:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden egyes területe? Állattenyésztés + sportlovaglás + gyógyterápia + még sorolhatnám, mindegyik?

Ráadásul távképzésben, kisgyerek mellett?

Ha az órákra járást sem tudnád megoldani, akkor hogy oldanád meg azt, hogy lovakkal foglalkozz? Ugye tudod, hogy a lóval pont annyit kell törődni, mint egy gyerekkel? Ha nem többet...

2017. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen kérlek, tudom :)

2003 óta napi szinten lovakkal foglalkozom és lovaglok is, nem alap szinten, szóval nem egy álmodozó, lovat nem látott kislány vagyok, csak gondoltam ha már ennyi évem, energiám bele ment, és kisebb koromban eljátszottam a gondolattal, hogy felnőttként ezt a szakirányt kövessem, és mivel manapság félnek élni az álmaik/ vágyaik megvalósításától az emberek én belevágnék, ha már majdnem otthagytam a fogam nemegyszet ;)

és elsősorban az okj képzések, az az a lovastúra vezetői, lovász, esetleg maajd később az oktatói ;)


be tudnék járni, ha nem lenne a távolság ekkora, de akárhogy számolgatok és próbálgattam a gázpedált tövig nyomni az autón (képletesen) akkor sem érek fel innen 105 kilométerre 45 perc alatt, mert kb annyi állna a rendelkezésemre reggelente. :/ :) és a forgalom, a sebességkorlátozások.. a jogosítványomat pedig egyenlőre inkább magamnál tartom , mintsem bevonják :)

2017. júl. 10. 02:30
 4/5 A kérdező kommentje:

* nemegyszer


bocsi, késő van :)

2017. júl. 10. 02:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze,hogy nem érnél be,percenként 2,33 km-t kellene megtenned.

Egyébként meg fogalmam sincs,de szerintem kérdezd meg az igazgatót

2017. júl. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!