Gyógytornász leszek?

Figyelt kérdés

Mit kell végeznie egy gyógytornásznak? Hol vannak rá lehetőségek Magyarországon (Zala megyétől számítva lehetőleg ne az ország másik felében)

Mit kell "magammal vinnem" (gondolok itt különböző sport eredményekre, tesi érettségire, fizikális teljesítmény stb.)

a középiskolából?



#képzés #gyögytornász
2017. júl. 12. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van Budapesten, Debrecenben, Miskolcon, Szegeden, Pécsett, valamint a PTE-nek a Zalaegerszegi kirendeltségén is.

A felvételi rendszer a szokásos pontszámítás alapján történik, nincs alkalmassági vizsga. A felvi.hu-n egyébként minden egyebet megtalálsz, többek között a felvételi tárgyakat is.

2017. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most felvételiztem gyógytornász szakra. Testnevelésből nem szükséges érettségizni, lehet választani a magyart, vmilyen idegen nyelvet vagy a biológiát ajánlott nagyon. Egyet minimum szerintem megéri bevállalni emelt szinten, főleg ha Pestre vagy más olyan helyre készülsz, ahová 400 fölött van a ponthatár.
2017. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)


Egyébként kicsit jobban utána nézve a PTE Zalaegerszegi kirendeltségén lévő képzés érdekel leginkább.

2017. júl. 13. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!